قوانین و مقررات ملایر کالا

مبل ملایر محصولات ملایر ملایر کالارزرو اینترنتی نوبت در ملایر

قوانین و مقررات استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی ملایرکالا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ملایرکالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی محصولات و اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

۳- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ملایرکالا در مواردی غیر دقیق یا دارای  خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

۴- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

۵- فروشگاه اینترنتی ملایرکالا هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۶- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی ملایرکالا باهدف ارتباط با مشتریان به کارگرفته می شود،فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت  اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

۷- ارتباط فروشگاه اینترنتی ملایرکالا با کاربران از طریق  اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

۸- فروشگاه اینترنتی ملایرکالا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ملایرکالا ، سایت  www.malayerkala.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

۱-فروش کالا بر مبنای نوع و تعداد صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی ملایرکالا درج نموده است.

۲-فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا،مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

۳-ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال با پست پیشتاز و یا پیکاست.

۴  مکان و زمان خرید کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی ملایرکالا درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد.  عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

۵- خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

خریدار موظف است به منظور خرید کالا از دو روش استفاده نماید:

  •  پرداخت آنلاین توسط درگاه پرداخت امن (قابل پرداخت توسط کلیه کارت های شتابی)
  •  واریز به حساب (حواله- کارت به کارت)

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

الف) در سراسر ایران

۱-حمل کلیه سفارشات توسط پست پیشتاز صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی ملایرکالا هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد.

۲-مدت زمان تحویل محموله ها بین سه تا پنج روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

۳-مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست پیشتاز به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

۴-ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی ملایرکالا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد .

۵- درمورد ارسال مبل استیل زمان تحویل کالا به مشتری از طریق تلفن با او هماهنگ میشود

۶- ارسال کالا در شهرستان ملایر با پیک و از ساعت ۶ عصر به بعد است . همچنین امکان ارسال به حومه ملایر و شهر همدان به صورت هفتگی و با پیک وجود دارد

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

۱-قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

۲-بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۳ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی ملایرکالا بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷۷ قانون تجارت الکترونیک)